Maso nás baví ...

O společnosti

Naše společnost se zabývá velkoobchodní a maloobchodní činností, provozujeme síť vlastních prodejen, které jsou situovány především v severočeském kraji – Most, Jirkov, Litvínov, Louny a dále pak v Roztokách u Prahy. Všechny prodejny nabízejí široký sortiment kvalitních masných výrobků a uzenin od českých výrobců s nimiž společnost spolupracuje. Zdroje masa pocházejí jak od významných českých chovatelů, tak jsou posilovány zdroji ze zemí Evropské unie – Rakousko, Německo, Belgie a Holandsko. Společnost ve svých obchodních aktivitách spolupracuje a kooperuje s předními tuzemskými výrobci mas a uzenin.

Firma věnuje maximální péči potřebám obchodních partnerů a zkvalitňovaní servisu nejen pro své současné ale i nové zákazníky. Cílem je nejen získávat absolventy z potravinářských oborů – zejména z technologie a zpracování masa, ale také trvale konfrontovat odborné problémy a dodržovat všechna nutná opatření.

Založení se datuje k roku 2008 a místem prvního působení byly pronajaté skladové a výrobní haly v obci Jeneč u Prahy. V té době disponovala společnost pouze jedním rozvozovým autem a zaměstnávala tři zaměstnance. Postupem času přestaly tyto prostory vyhovovat, a proto se vedení společnosti rozhodlo v roce 2012 zakoupit areál v Kozomíně, který prošel zásadní rekonstrukcí. Byly zmodernizovány prostory pro výrobu, příjem a skladování masa, bourárny a výroby výsekových mas zejména pro vepřové, hovězí a drůbeží. Celý komplex je v souladu s nejpřísnějšími hygienickými podmínkami a také odpovídá platným legislativním požadavkům pro masnou výrobu.